• Новак
HonYea Texture_Brown_Moss Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи една Големина

HonYea Texture_Brown_Moss Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи една Големина

DEN 263.28
Производот е достапен

Достапност

износ : пакетот е составен од 2 парчиња на прилагодливи копчиња вратоврска назад капи, класични бои и стилски дизајн може да одговара со различни облека, доволно за секојдневно носење.Лесен за Чистење Машина за миење и рака мие се достапни.Рака Мие Само.Не кајгана, железо или сува чиста.Средна дебелина, погоден за носење во пролет, лето и есен.Полу-отворен Дизајн / Прилагодливи : Со еластична бенд и чипка-up на грб, полу-отворен дизајн може да се направи косата, стави во конска опашка лесно, лесно може да се прилагоди на ремени да одговара удобно, Една големина одговара за сите глава видови и типови коса.Лесен и лесно да се носат секаде каде што оди.Нови Стилови: Ние дизајнот на капи со копчиња да уши .Прилагодливи Рака : Нашата Шапка може да се прилагоди според удобност, погодно да се носат, погоден за сите видови на главата форма.Копче затворање.Широк Прилики Пријателски за Мажи/Жени: одржување на косата целосно покриени , одржување на вашата фризура во текот на работни и чува главата чисти и уредни.Овие нови стилови капи ќе ви овозможи да се стави на ремени околу копчиња, наместо на вашите уши, повеќе удобен начин за вашата работа и живот!.Спецификации Количина : 2 Парчиња Боја : Повеќе Боја - Како на сликата покажува По продажба на Услуги Ако сте незадоволни или треба поддршка за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги понудиме услуга во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката