• Новак
adidas Оригинали на Мажите Trefoil-tee

adidas Оригинали на Мажите Trefoil-tee

DEN 530.88
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Ребрести crewneck.Кратки ракави.На adidas Trefoil прв пат се појави на сцената во 1972 година, и тоа продолжува да се направи белег.Оваа архива-инспириран т-маица слави симбол наследството.Тоа е направена од памук џерси за мека чувствуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката