• Новак
Shockproof Силикони Браник Случај за Archos 40 Б Хелиум Розова

Shockproof Силикони Браник Случај за Archos 40 Б Хелиум Розова

DEN 546.24
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува. 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Archos 40 Б Хелиум од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Archos 40 Б Хелиум - намалување на испис се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.PH26® - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката