• Новак
adidas Жените Топлина.rdy 3-Ленти Резервоарот Врвот

adidas Жените Топлина.rdy 3-Ленти Резервоарот Врвот

DEN 539.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Жените резервоарот врвот со мрежа внесува во високо-пот зони.Тенок одговара.Криви droptail полите со страна цепнатинки за мобилност.Добиете вашата пот, но останете кул во исто време.Оваа жените adidas обука резервоарот врвот е лесен и дише и за исклучителен комфор.Тоа има криви назад полите за покривање ви треба за lunges, кутија скокови или што и да е вие да направите за да добиете вашиот отчукувањата на срцето нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката