• Новак
CYHO Хартија за Печење Анти-Лепење, Додаток за Полнење На Скара;Печење;Готвење;Travel;Добивање Заедно;Западен Ресторан, 220x220x0.04(MM), Жолт, 1 Ролна Хартија за Печење, 500 (Парчи

CYHO Хартија за Печење Анти-Лепење, Додаток за Полнење На Скара;Печење;Готвење;Travel;Добивање Заедно;Западен Ресторан,

DEN 681.84
Производот е достапен

Достапност

Масло апсорпција и масло отвратителен карактеристики, така што здрави и хигиенски начин на исхрана.На влакна на овој труд е задебелена и подолг живот.На располагање на двете страни, се пече отпорни и не-стап храна.Овој труд е лесно да лупам надвор од храна, и тоа не е лесно да се изгори.Боја на хартија е јасна и густина е висока.Применливи Прилики : на Скара;Печење;Готвење;Travel;Добивање Заедно;Западен Ресторан;Кујната;Кантина;Торта Продавница;Кантина Боја : Жолта Материјали : Храна Ниво Материјал Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 968(G) Должина : 220(MM) Ширина : 220(MM) Висина/Дебелина : 0.04(MM) Пакет се Вклучени : 1 ролна Хартија за Печење, 500 (Парчиња) / Тркалаат Карактеристики : Масло апсорпција и масло отвратителен карактеристики, така што здраво и хигиенски начин на исхрана На влакната на овој труд е задебелена и подолг живот на Располагање на двете страни, се пече отпорни и не-стап храна Овој труд е лесно да лупам надвор од храна, и тоа не е лесно да се изгори.Боја на хартија е јасна и густина е висока Униформа површина слој, со подобра температура отпор Тоа има карактеристики на силна жилавост и не чудна миризба на Овој труд е единствен дебелина го прави отпорни на кршење и лесно да се чисти Овој труд е добро подмачкување и низок коефициент на триење големината е во можност да се намали колку што е потребно, и работата е лесен и брз.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката