• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Сина и Црна Целосна Логото Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со Sony Playstation 5 PS5 Д

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Сина и Црна Целосна Логото Винил Faceplate Налепница Игри

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Производ.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Вода и згаснат отпор.Заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини.Само-лепило за лесна апликација.Покаже вашиот вистински бои со оваа голема изглед Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани F. C. Internazionale Milano кожата.Можете да изберете од голем број на Интер дизајни да ја покажете вашата љубов и поддршка за I Nerazzurri (Црна и Блуз), La Beneamata (На Негува Еден) и Il Biscione (Големата Трева Змија)!Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан кожи на пазарот!Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Дизајниран за модерниот начин на живот.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Тоа контури вашиот уред цврсто, додека одржување на тоа protectively стилски.Лесна Инсталација.На само-лепило налепница е лесно да се инсталира и да ги отстраните без да остават било остатоци што го прави лесно да го пробате различни кожи и дизајни.Импресивна печатени слики и дизајни.Направите вашиот уред да издвоите визуелно со живописни кожата кој е лесен, лесен и ефтин да го замени.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Product Ultra-Тенок и Супер Lightweight Water и згаснат resistance Protection против отпечатоци од прсти и scratches Self-лепило за лесно application Easy да се отстрани без никакви остатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката