• Новак
Метал Моќ Лента 6/10/12 Места Црна Surge Protector Долго Продолжување Кабелот Плетенка 6 FT со Прекинувач (12 Места-6PACK)

Метал Моќ Лента 6/10/12 Места Црна Surge Protector Долго Продолжување Кабелот Плетенка 6 FT со Прекинувач (12 Места-6PACK)

DEN 4079.76
Производот е достапен

Достапност

Преголемиот заштитник автоматски ќе се исклучи моќ кога номинална струја е надмината.Тоа се пренапонска заштита нуди економски пренапонска заштита за Компјутери, периферни уреди и сите електроника.Моќта повеќе : 12 штекер Тешки Метали Моќ Лента, Опремени со 15 A висока струја, Max : 60 Hz/125 V /1875 W.Моторот Соба.By користење на сите-метал солиден екструдиран алуминиумски домување кои можат подобро да го издржат штета,заштита на моќ лента од висока температура и да се избегне случуваат оган несреќа,влијание и тешки објект притиснете,исто така ефикасно да го спречува дробење и rusting.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Фабриката.Постојат монтажа дупки во задниот дел на производ, кој може да се монтира на ѕид или маса.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 12 Места и мазна дизајн со повеќе места, ги задоволува вашите побарувачката за полнење да се појави повеќе уреди истовремено.Издржливи надворешноста изградба:6ft мозок е тешко носи и издржливи, и со цел да остане метежот-бесплатно; естетски префинета плетенка јаже е убав прилог на врвот на desk.И за комерцијална употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката