• Новак
Buwico Водоотпорен СТП Кожа Заштитна за Носење Патување Случај Складирање Случај за Електрична Philips Браун Хлапак и Полнач

Buwico Водоотпорен СТП Кожа Заштитна за Носење Патување Случај Складирање Случај за Електрична Philips Браун Хлапак

DEN 270.48
Производот е достапен

Достапност

Тешко за носење за Филипс /Браун Хлапак и Полначот ,тоа е исто така погоден и за други бренд хлапак.Направени од високо квалитетен материјал ,површината е СТП кожа материјал кој е црна сјајна ,мазна ,водоотпорен и dustproof .Внатрешниот слој е мека крпа која е анти-нула.Посебен ритам дизајн , таа може да се вклопи во хлапак подобро и shockproof .Со мрежа џеб која може складирање хлапак полнач или други додатоци.Двојно патентите се метални материјали ,тие се издржливи и мазна ,тоа нема да се залепи лесно .На патент може да се отвори до максимум од двете страни, што е погодно за преземање и ставање на хлапак.Тежина : 75.8 g .Надворешни димензии 18.2*8*8 CM .Внатрешни димензии : 17*6.5*6.5 CM .Преносни случај за лесно носење со вас во вашата патување или за бизнис .Тоа е исто така одличен подарок за вашиот отец ,вашиот сопруг ,вашиот дечко.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката