• Новак
MIYAKO Тешки Пролет Натоварени Рачки - Surface Mount Говорникот Кабинет Chromed Носители со Гума Зафат - алатница се Справи со Хром Финиш - Високо Зајакнување на Материјали за Те

MIYAKO Тешки Пролет Натоварени Рачки - Surface Mount Говорникот Кабинет Chromed Носители со Гума Зафат - алатница

DEN 314.40
Производот е достапен

Достапност

Удобно - Лесен-за-зафат гума, за покривање на рачка прави сметководствена околу удобно.Хром заврши челик справи и монтирање на антена може да се справи со употреба и злоупотреба ќе трае долго време без воопшто да добива никакви корозија.Димензии : 4.88" W x 3.20" H - 5 Монтажа Дупки - 16 Мерач Плоча.Супер силни и издржливи пролетта ќе трае до крајот на животот без воопшто да сопирање. 100% Задоволство Гаранција Совршено Се Вклопуваат.Ќе го сакаат, или ќе купи назад од вас, без прашања праша!.Идеален за АП Јазик - Изградба на свој или замена на старите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката