• Новак
D&D PowerDrive SPB4550/14 Здружени Метрички V Појас, вртежен момент, 14 Бенд, Заби, Гума, (

D&D PowerDrive SPB4550/14 Здружени Метрички V Појас, вртежен момент, 14 Бенд, Заби, Гума, (

DEN 19446.72
Производот е достапен

Достапност

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката