• Новак
Под Оклоп Мажите Извршување BTB Кратко Sleeve Tee

Под Оклоп Мажите Извршување BTB Кратко Sleeve Tee

DEN 652.80
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук/40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу побрзо. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Должина на продолжена & страна подели полите обезбеди зголемена покриеност.Ребрести јака & ракави.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и цела Сезона Опрема помеѓу крајностите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката