• Новак
Моден Леопард Мермер Банана Лист за Држачот на Случај за iPhone 11 12 13 Про Max XS XR X 8 7Plus SE Crossbody Lanyard Рака Маска,A03,за iPhone 7

Моден Леопард Мермер Банана Лист за Држачот на Случај за iPhone 11 12 13 Про Max XS XR X 8 7Plus SE Crossbody Lanyard

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Висок Квалитет На Меки Силиконски Lanyard.Погоден За : божиќ подароци За Жена ,мажи,деца,девојки,девојки,дами.Функција : Камера заштита копче за заштита лесно да се clean With Lanyard Ѓердан Рамо Вратот Рака Јаже Крстот случај.Карактеристики : Луксузни мермер од тебе телефон case Fashion леопард шема картичка телефонот case Cute шарени банана лист картичка случај телефон случај.Lanyard Lenth : Околу 160 СМ.Материјал : Висок Квалитет на Меки Силиконски Lanyard Suitable За : божиќ подароци За Жена ,мажи,деца,девојки,момчиња,ladies Function : Камера заштита копче за заштита лесно да се clean With Lanyard Ѓердан Рамо Вратот Рака Јаже Крстот case Features : Луксузни мермер од тебе телефон case Fashion леопард шема картичка телефонот case Cute шарени банана лист картичка случај телефон case Lanyard Lenth : Околу 160 CMType : Половина завиткани Case Features : Картичка Pocket Features : Со Lanyard Design : Plain Crossbody Ѓердан рака Lanyard Кабелот силикони телефон case Luxury картичка случај камера заштита ѓердан телефон case Fashion ѓердан lanyard телефон case Style : : Луксузни Модни Ретро Гроздобер Делукс Мобилен Телефон Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката