• Новак
Адмирал Брави Вендинг Машина Брави - Внесени Слично (Пакет. од 25)

Адмирал Брави Вендинг Машина Брави - Внесени Слично (Пакет. од 25)

DEN 3431.76
Производот е достапен

Достапност

Одговара на повеќето Т рачка брави - совршен вендинг заклучување замена приклучок за заклучување.Високо ниво на безбедност dimple во средината за да се спречи кршење или подигање на заклучување.Тубуларна клуч кој е клучот за задржување на безбедност.Ова заклучување треба да работат со повеќето машини со т-рачка брави (Dixie, Narco Vendo Националните Rowe користејќи го свое, кока-кола, Кока-Кола, Пепси и повеќе)** ве Молиме погледнете мерења во слика за да се обезбеди ова ќе ги задоволи вашите потреби **.Сите брави во истата цел ќе бидат внесени исто - сите клучеви ќе работи со сите клучеви во истиот редослед.Секој Вендинг Машина за Заклучување (вендинг plug заклучување) доаѓа со 2 копчиња.Сите брави во истата цел се внесени истиот.Секој клуч ќе се вклопи во секој заклучување во ред.Ќе добиете 1 вендинг plug брави и 2 копчињата кои одговараат на некој од тубуларна приклучете се заклучува.Копчињата се задржи, тие ќе останат во заклучувањето кога отклучен Овие клучеви се направени од Цинк Легура со хром финиш.Тие ќе одговара на повеќето вендинг машини со Т рачки.Ако ви треба нова вендинг заклучување за кока-кола, Пепси, Комбо пијалаци/снек вендинг машини, овие клучеви се совршени.Оваа вендинг приклучок за заклучување работи на повеќето вендинг машини за Dixie, Narco, Vendo, Национална, Rowe, АП, користејќи го свое.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката