• Новак
3M™ 231 Маскирање Лента, 7.6 Мили, 1/4 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции# 7000124024

3M™ 231 Маскирање Лента, 7.6 Мили, 1/4 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции 7000124024

DEN 1622.40
Производот е достапен

Достапност

Премиум високи перформанси палачинка маскирање лента специјално дизајниран за професионален сликар.Обезбедува одлична боја линии.Отпорен на растворувачи и влага.Гума лепило стапови лесно и овозможува брза апликација. 3 M Акции # 7000124024, Серија 231. 1/4 инчи x 60 yds. (12 Парчиња) 3 M 231 маскирање лента.Премиум високи перформанси палачинка маскирање лента специјално дизајниран за професионален сликар.Обезбедува одлична боја линии.Отпорен на растворувачи и влага.Гума лепило стапови лесно и овозможува брза апликација.Добро се држи моќта што е отпорен на укинување или виткање.Ги отстранува чисто од прав обложен и нерѓосувачки челик површини.Withstands температури до 300° F. За 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката