• Новак
Xing Hua Продавница Агол Полица Рек Бамбус Агол Рамка Мулти-Слој Рек Дневна Соба Агол Рамка Tripod Bedroom Corner Рамка Bookcase (Боја : Дрво Боја, Големина : 343499cm)

Xing Hua Продавница Агол Полица Рек Бамбус Агол Рамка Мулти-Слој Рек Дневна Соба Агол Рамка Tripod Bedroom Corner

DEN 4349.28
Производот е достапен

Достапност

【Материјал】❤Висок квалитет на бамбус, безбедно, еколошки, здрава, површината на решетката е мазна и мазна, и не боли раката. 【Делокруг на примена】❤подот кабинет е погоден за употреба во бањи, кујни, дневна соба спални соби, итн.Тоа е погодно да се продавница и убава. 【Заградата структура】❤Бамбус дизајн на рамка, силна и стабилна, агол дизајн на аглите, долг животен век. 【Добра товарот】❤решетката е научно и носечките структури, кои се цврсти и издржливи за да се задоволат дневните складирање потреби. 【За испорака】❤Ние ќе брод во рок од 3-5 дена, времето за испорака е 7-20 дена.Ова е една спална соба за складирање полица за спални соби, дневни соби, бањи, канцеларија гардероби, итн., голем капацитет, и повеќе складирање објекти за да се направи вашиот дом повеќе среди и убава, наместо неуредна.❤Материјал : Бамбус.❤Боја : дрво боја.❤Стил : едноставен и модерен.❤Дополнителни карактеристики : мулти-функција.❤Мебел структура : рамка структура.❤Инсталација метод : собрание.❤Големина : 34*34*99cm (13.4*13.4*39.0 инч).❤Применливи прилики : спална соба, дневна соба, тоалет, канцеларија, складирање, итн.❤Совет : 1, ние само го продаде гардероби, други предмети се реквизити.2, поради различни снимање алатки, може да биде благо боја грешки, ова не е голем квалитет проблем, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!3, кога мерење рачно, грешка е 1-3мм, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.4, имаме многу слични топла производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатен стил и специјални производи.Дома бањата кат кабинети, кабинет Кујна задебелување пукнатина мобилни шкафче шкафче Соба кабинет фиоки тесен тесен кабинет складирање кабинет спални соби бањи канцеларија за складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката