• Новак
Двојно Железнички Облека Багажник,Облека Багажник со 2-Ниво Полиците, Тешки Облека Багажник, Современ Бутик Екранот Решетката за продажба на Мало Целосна Метална О

Двојно Железнички Облека Багажник,Облека Багажник со 2-Ниво Полиците, Тешки Облека Багажник, Современ Бутик Екранот

DEN 19057.20
Производот е достапен

Достапност

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Оваа облека управување со кул индустријализираните изглед, модерен решетката е згодна и широко се користи.Оваа облека, решетката може да се одржи една добра количина на облека и да ја задржите вашата облека и додатоци секогаш организиран и уреден.Ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24 часа.На 2-ниво полиците во врвот и на дното може складирање капи, чевли , поле и така натаму.Ние обезбедуваме два полица бои во црно и бело + 5 одбор бои, и бои може слободно да се исти.Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за забелешки во рок од 24 часа по поднесувањето на редот, така што нема да предизвика непотребни проблеми.Направени од премиум метал, оваа самостојна облека решетката е солидна, тешки и не е лесно да се деформира, и со премиум тешки мерач хром позлата да се подобри заштитата против ' рѓа & корозија.Карактеристики Дебели и практични материјал заштита на животната средина одбор, мулти-слој за складирање, користење дебели заштита на животната средина одбор, јасно текстура, убава и потрајни Практичен и лесен облека железнички, двојно облека железнички дизајн, повеќе удобен и практичен за да се откажам, силна товарот капацитет Повеќе се врзуваат прачки на задебелена челична рамка, едноставна форма, задебелена и стабилна челична рамка дизајн, целата е постабилна и не тресете Силна и стабилна основа, голема маса складирање дизајн на дното, целокупната полица е постабилна, со не се лизга нога влошки, ефикасно да се заштити земјата Спецификација Материјал : метал рамка + МДФ одбор Боја : црна рамка + бела МДФ одбор Големина : 120×40×138cm, 120×50×138cm, 150×40×138cm, 150×50×138cm тежина : 15kg Додатоци : Завртка + Клуч Применливи луѓе : возрасни Применливи средина : дневна соба, спална соба, канцеларија, итн.Тоа може да биде убаво се прикаже решетката и исто така корисни за складирање багажник, се многу практични.Ве молиме имајте во предвид За безбедносни причини, ве молиме да не се искачи на полица да се избегнат непотребни повреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката