• Новак
ROOTX - Root Упад Решение - 2 Фунти Сад

ROOTX - Root Упад Решение - 2 Фунти Сад

DEN 1200.00
Производот е достапен

Достапност

Еколошки Безбедно.Може да се примени преку toliet или надвор cleanout.Убива корени не дрвото.Прифатени од страна на ЕПА.Root X не содржи бакар сулфат.Root X е патентирана комбинација на хемикалии помага да се промовира ans забрза природно decompostion на мртвите корени.Root X во вас цевки сега може да заштедите пари подоцна.Јас во моментов работи како отпадна вода treamtent оператор во Илиноис и се гледа од прва рака уништување корени се предизвикани.Коренот инфилтрација може да чини илјадници dollors во поправки доколку не се лекува.Вашиот дом е вашиот број еден инвестиции.Root X убива корени во вашиот цевка не на дрво, и не може да се спречи regrowth за период до една година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката