• Новак
вешта РЕШЕНИЈА Капацитет Вешта Возен Мини Црн Финиш, Компатибилен со К-Чаши, 24 Pod Пакет Носителот, Компактен Под Кафе Тенџере Складирање Фиока, Тенок Домашна Кујна К

вешта РЕШЕНИЈА Капацитет Вешта Возен Мини Црн Финиш, Компатибилен со К-Чаши, 24 Pod Пакет Носителот, Компактен

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

25"H вешта Домашни Производи беше зачнат во 1991 година со основачот Френк Tiemann е прв изум, на вешта Турција Lifter.Дури и најтешкиот од кафе алкохоличари ќе имаат различни избори на нивните прсти со овој додаток решетката. На фиока држи до 24 парчиња.Кафе парчиња не се вклучени.На вешта Возен Мини Кафе Pod Фиока е компатибилен со К-чаши и ќе се одржи на вашите омилени парчиња каде просторот е премија.Едноставно притиснете го копчето за фиока да се движат напред и назад, кога не можете да вметнете еден жлеб или не имаат пристап до резервоарот за вода. Кога фиока и бруер се под горниот кабинети, кабинетот може да не дозволуваат бруер за да се отвори или имаат лесен пристап до вода резервоарот. Патентираната интегрирани возен систем ви овозможува да се движи на фиока. Шик црни прав-обложени заврши изгледа дома седи на било кујната или dorm countertop.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката