• Новак
Schlage ND10S RHO 626 Премин Лост Lockset, Сатен Хром Финиш.

Schlage ND10S RHO 626 Премин Лост Lockset, Сатен Хром Финиш.

DEN 2635.20
Производот е достапен

Достапност

Backset-2-3/4" стандард backset (latch).Штрајкови-ANSI Штрајк 1-1/4"x4-7/8" стандард.Не раце, лесно областа реверзибилна лост сет.Ќе се приспособат 1-5/8"-2-1/8" врата дебелини.Schlage ND10 S екстра тешки премин лост сет за комерцијални, институционални и индустриски апликации.Внатрешните и надворешните врати за училиштата/универзитети, болници, заводи, мало и владини објекти.Одделение 1, УЛ Наведени ANSI заверена лост lockset.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката