• Новак
BLLXMX Макро & Ringlight Трепка Камера & Фото Осветлување Температура Око Lamp, Ring Светлина Безжичниот Далечински Управувач Белење Прстен Фотографија Светло за Снимање (Боја

BLLXMX Макро & Ringlight Трепка Камера & Фото Осветлување Температура Око Lamp, Ring Светлина Безжичниот Далечински

DEN 1269.12
Производот е достапен

Достапност

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Светлината е dimmable од ладно на ѕвонење за да се загрее на ѕвонење, така што можете да го користите прстен светлина во многу ситуации.Повеќе функции : make-up стил, пополнете ги осветленост, нежно светло, убава кожа, направи што повеќе убави.Широко се користи : везови нокти, една светлина со двојна употреба, широко се користи во студијата, како што се embroidering и фризерски, повеќе професионални убавина пополнете светлината.Три боја температура прилагодување : различна боја температура осветленост ефект, ладна светлина/soft light/топла светлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката