• Новак
ValueBull Нови САД Говедско месо Колаген Стапови за Кучиња, Лесно Basted, 6 Инчи, 5 Фунти - Природни Куче Chews, Хип & Заеднички Здравје, Одличен за Кожата & Грб, Една Состојка ост?

ValueBull Нови САД Говедско месо Колаген Стапови за Кучиња, Лесно Basted, 6 Инчи, 5 Фунти - Природни Куче Chews,

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Секогаш се обезбеди доволно свежа вода.Ние рака ги испита сите природни третира за квалитет и конзистентност; некои природни варијанта да се очекува.ДОБРО ЗА СТОМАКОТ - кучето колаген третира содржат хранливи материи кои помагаат да се бори против воспаление и се произведени без штетни адитиви, хормони или нездрава хемикалии.Остри кожа СЛОБОДНИ CHEWS - Како нашиот познат насилникот стапови, сите природен колаген куче chews се долготрајни стапови направени од високо сварливи и хранливи состојки спакувани внатрешниот слој на говедско месо на кожата.Домашно МИЛЕНИЧЕ на оралното ЗДРАВЈЕ - Џвакање акција природно инциденти далеку плакета, голем како стоматолошки џвакање или како заеднички стап да го окупира и да ги задоволи средни до големи големи кучиња во било која фаза од животот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката