• Новак
IBM Сервис Кабел, 13N1932

IBM Сервис Кабел, 13N1932

DEN 12552.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 13 N1932.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката