• Новак
UTMALL Кочница Caliper Приклучок за Отстранување Алатка 10 Заби

UTMALL Кочница Caliper Приклучок за Отстранување Алатка 10 Заби

DEN 863.76
Производот е достапен

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Ве молиме имајте на ум тоа е 10 заби, со дијаметар големина : 11.5 мм и 19mm.Кочница подлога завртка отстранување , одговара За Ауди Q7 A8, Порше, "Фолксваген" Touareg итн.Кочница Caliper Приклучок за Отстранување Алатка 10 Заби За Ауди Q7 A8 S6 итн., Ве молиме имајте на ум тоа е 10 заби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката