• Новак
TWDYC Флеш Диск од не ' Рѓосувачки Челик USB 2.0 Пенкало Диск 128gb USB Флеш Диск 16gb 32gb 64gb pendrive Keychain 8gb USB флеш диск (Капацитет : 128GB)

TWDYC Флеш Диск од не ' Рѓосувачки Челик USB 2.0 Пенкало Диск 128gb USB Флеш Диск 16gb 32gb 64gb pendrive Keychain

DEN 8903.76
Производот е достапен

Достапност

Поддржува топла plug & play,без физички диск потребни.Ниту надворешно напојување потребно, USB автобус-погон.Поддршка на сите тековни компјутерски системи.брзина варираат во зависност од видови на датотеката се пренесува и компјутер конфигурација.Интерфејс USB 2.0. Поддржува топла plug & play,без физички диск потребни.Ниту надворешно напојување потребно, USB автобус-погон.Поддршка на сите тековни компјутерски системи.брзина варираат во зависност од видови на датотеката се пренесува и компјутер конфигурација.Интерфејс USB 2.0.Прочитајте го Оценувате : 12 Mb-18 Mb/S Напишете го Оценувате : 4-6 Mb/SInterface USB 3.0:Прочитајте го Оценувате : 30 Mb-60 Mb/S Напишете го Оценувате : 10 MB ~ 20 MB/SExcellent USB Memory stick во одлична состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката