• Новак
Konitz 9-Унца Кафе Приказна за Патување Чаши со Силикон Капак, Избрани, Сет од 4

Konitz 9-Унца Кафе Приказна за Патување Чаши со Силикон Капак, Избрани, Сет од 4

DEN 1104.72
Производот е достапен

Достапност

4 9-Унца патување чаши со капаци.Направени од високо трајни порцелан.Машина за миење садови безбедно.Микробранова безбедно.Одличен подарок идеја.Во Konitz сè се врти околу чаши.Konitz нуди широк асортиман на чај и кафе чаши, како и еспресото, cappuccino и кафе-о-lait чаши со цвет, на животните, уметнички, модерна и тренди decors.Konitz е постојано на изгледот-надвор за најновите и повеќето "во" трендови во областа на модата, дизајнот, технологијата и живеење, со цел да се создаде нов чаши.Со седиште во Германија, и е основана од Розентал семејство кој ја создаде Розентал Порцелан, Konitz чаши и чаши чај се во категорија ги сите со себе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката