• Новак
FENXIXI 12cm 5V USB Напојување ТВ Set-Top Box Рутер Радијатор Ладилникот за Воздух за Ладење Вентилатор USB Рутер Кулер Фан Рутер Додатоци

FENXIXI 12cm 5V USB Напојување ТВ Set-Top Box Рутер Радијатор Ладилникот за Воздух за Ладење Вентилатор USB Рутер

DEN 2930.40
Производот е достапен

Достапност

Точка Име : USB Вентилаторот за Ладење.Материјал : ABS.USB погон, plug and play, лесен за употреба. 18d BA ниско ниво на бучава, молчи и добри топлина дисипација.Широко се користи за PC компјутер случај, рутер, set-top box, мобилни хард диск диск, итн. 12cm 1200 RPM 5 V USB Вентилаторот за Ладење Ладилник за PC Компјутер Случај Рутер Сет-топ Box Specifications : USB погон, plug and play, лесен за употреба.18d BA ниско ниво на бучава, молчи и добри топлина дисипација.Широко се користи за PC компјутер случај, рутер, set-top box, мобилни хард диск диск, итн.Точка Име : USB Ладење Fan Material : ABSRated Напон : DC 5 VRated Струја : 0.15 ASpeed : 1200 RPM +/- 10%Бучава : 18d BABearing : Хидраулични Bearing Features : USB Погон, Plug and Play, Ниско ниво на Бучава, Топлина Dissipation Size : 12cm x 12cm x 2.5 cm/4.72" x 4.72" x 0.98" (Прибл.)Кабел Должина : 1m/39.37" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x USB Вентилаторот за Ладење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката