• Новак
Влијание 4451 Мал Ѕид Монтирани Ashtray, 1.5 Литар Лагер, 2-1/2 Должина x 6 Ширина x 10 Висина, Сива (Случај 1)

Влијание 4451 Мал Ѕид Монтирани Ashtray, 1.5 Литар Лагер, 2-1/2 Должина x 6 Ширина x 10 Висина, Сива (Случај 1)

DEN 7627.20
Производот е достапен

Достапност

Ashtray доаѓа со лагер од 1,5 литар.Атрактивен дизајн за било која област.Брави за безбедност.Безбедни за употреба на отворено, нема да рѓа или ги кородираат.УВ да се третираат.Ashtray доаѓа со лагер од 1,5 литар.Атрактивен дизајн за било која област.Брави за безбедност.Безбедни за употреба на отворено, нема да рѓа или ги кородираат.УВ да се третираат.Мерки 2-1/2" должина од 6" ширина од 10" висина.Сива боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката