• Новак
Хамонд Моќ Решенија PH75PG-FK Трансформатор; Контрола; Pri 120/240V, 1Ph, 60Hz Дик 75VA, 12/24V, 6.25/3.13 A; Осигурач

Хамонд Моќ Решенија PH75PG-FK Трансформатор; Контрола; Pri 120/240V, 1Ph, 60Hz Дик 75VA, 12/24V, 6.25/3.13 A; Осигурач

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

PH75 PG-FK HAMMONDP CNTL 75 VA 120 X240-12 X24 машинската Оценет Моделирани за Индустриска Контрола Трансформатор,.PH75 PG-FK HAMMONDP CNTL 75 VA 120 X240-12 X24 машинската Оценет Моделирани за Индустриска Контрола Трансформатор, 120x240 PV, 12x24 SV, 75 k VA, Основното И Средното Осигурач Клипови Вклучени Спецификација за Производ Примена на Автоматизација, Панелот на продавници, Машини, Solenoids, да Контролирате Апликации, Тајмери Бренд HPS Куќиште Основни и Серпентина Фреквенција Оценка 50/60 00803423081775 Висина 4.3700 Висина Единица ВО Објект Статус Должина 3.2500 Должина UOM ВО Монтажа на Панел Бродови Товар Нема Бродови Земјата.Право на забрзана превозот Да Посебни Карактеристики Potted контрола трансформатор за високо inrush апликации дополнување калеми.Опциите вклучуваат прст безбедно капак и иновативен осигурач носителот систем.Стандард на АДС, УЛ, CE Суб-Бренд Машина Алатка за Индустриска Контрола Трансформатор Температура Оценка Типичен 30 Просек/ 40 Максимум Тип Tranformer > Сув Тип > Control > Моделирани Wattage 75 Ширина 5.3200 Ширина UOM ВО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката