• Новак
ЅВЕЗДА ОСВЕТЛУВАЊЕ Ленокс X8794 Воздух PCO16-28, PCO14-23, PCO20-28, 55 Вати. 55W Сијалица ОЕМ Квалитет Премиум Компатибилен 4 Pin, 2G11 База на Крушка, Светилка

ЅВЕЗДА ОСВЕТЛУВАЊЕ Ленокс X8794 Воздух PCO16-28, PCO14-23, PCO20-28, 55 Вати. 55W Сијалица ОЕМ Квалитет Премиум

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Спецификации : Просечен Живот : 10,000 часа База : 2 G11 Wattage : 55 W Напон : 103-110 V Должина : 21" 533.4 MM Долга бранова Должина : UV-C 253.7 nm Pin Шема : Права Линија (4 Игли).Вклучува Слободни Ракавици за Ракување. 1 Година Гаранција!.Овој врвен Квалитет Замена светилка е Произведен од страна на Starlighting и е Загарантирана да ги Исполнуваат или Надминуваат Оригиналните Производители Спецификации.Користење на Оригиналните Производители Име е за Идентификација за цели.Името Ленокс е заштитна марка и целосна сопственост од страна на Ленокс Ние не се продаваат или дистрибуираат Ленокс Производи.cts За Гаранција Побарувања и други Прашања ве молиме Директна Порака нас и Клиент Сервис на Одделот Веднаш ќе Одговорат.УВ светлина се користи за да се прекине и фото-оксидираат органски загадувачи да поларните или ionized видови.УВ акција оштетувања на ДНК и РНК polymerase на ниски дози на тој начин спречување на репликација.Понудата е за 1 Парче на Ленокс X8794 Воздух PCO16-28, PCO14-23, PCO20-28, 55 Вати. 55 W Bi-Pin Сијалица ОЕМ Квалитет Премиум соодветна Замена 2 G11 4 Pin База, УВ Ламба 10000 Часа, 12 Месец Гарантирањето!. 12 Месец Гарантирањето!y!!!!!!Овој врвен Квалитет Замена светилка е Произведен од страна на Starlighting и е Загарантирана да ги Исполнуваат или Надминуваат Оригиналните Производители Спецификации.Користење на Оригиналните Производители Име е за Идентификација за цели.Името Ленокс е заштитна марка и целосна сопственост од страна на Ленокс Ние не се продаваат или дистрибуираат Ленокс Производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката