• Новак
Модерен Кристал Barrette Корејски Дама Стил На Косата Зафат Домот На Косата Клипови

Модерен Кристал Barrette Корејски Дама Стил На Косата Зафат Домот На Косата Клипови

DEN 455.28
Производот е достапен

Достапност

Големина : Прибл. 10 х 5 cm / 3.9" x 2".Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Одличен подарок за вашите пријатели.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката