• Новак
Boneanza Третираат Ко. Ниска Мирис Стандард Силеџија Стап 6

Boneanza Третираат Ко. Ниска Мирис Стандард Силеџија Стап 6

DEN 4799.76
Производот е достапен

Достапност

Една состојка.Протеини богати, ниско ниво на масти. 100% трева фед говедско месо.Хормонот за слободни.БЕЗ хемикалии и конзерванси.Долго-траен, сите природни, лесно сварлива џвакање што го прави одлична алтернатива за остри кожа!Добро за грижа за забите и заеднички здравје; овие chews се сигурни да го задржи вашето куче среќен и зафатени.Тие доаѓаат во различни големини за да ги задоволи сите раси!Одлично за вознемирени или активни кучиња, како џвакање ги смирува кучињата надолу и ги ублажува стресот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката