• Новак
Обврзувачки Пост, 13/64x1/8 Во, PK25-5MA84, (Пакување од 2)

Обврзувачки Пост, 13/64x1/8 Во, PK25-5MA84, (Пакување од 2)

DEN 4557.60
Производот е достапен

Достапност

Предмет : Задолжителен Пост.Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Глава Стил : Решетка.Тема Големина : 8-32. Обврзувачки Пост, Материјал 18-8 Од Нерѓосувачки Челик, Од Целната Рамнина, Раководител Стил Решетка, Нишка Големина 8-32, Се Вози Тип На Unslotted, Барел Кол. 13/64", Барел Должина 1/8", Барел Тема Длабочина 1/8", Барел Главата Кол. 13/32", Барел Главата Висина 1/16", Завртка Материјал 18-8 Нерѓосувачки Челик, Завртка Тема Должина 3/16", Завртка Главата Кол. 13/32", Завртка Главата Висина 1/16", Затегнувачка Цврстина (PSI) 80000 psi, Rockwell Цврстина B85-B95, Вклучува Дупчиња Решетка Главата Завртка, Пакет Количество 25 Specifications : Предмет : Задолжителен Post Material : 18-8 Нерѓосувачки Steel Finish : Plain Head Стил : Truss Thread Големина : 8-32 Drive Тип : Unslotted Barrel Кол. : 13/64"Барел Должина : 1/8"Барел Тема Длабочина : 1/8"Барел Главата Кол. : 13/32"Барел Главата Висина : 1/16"Завртка Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Steel Screw Тема Должина : 3/16"Навој На Главата Кол. : 13/32"Навој на Главата Висина : 1/16"Затегнувачка Цврстина (PSI) : 80000 psi Rockwell Цврстина : B85-B95 Includes : Дупчиња Решетка Главата Screw Package Количина : 25 UNSPSC : 31161605 California предлог 65 предупредување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката