• Новак
Тешко Abs Мажите Печати Проток на Вода Водопад Битник Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето

Тешко Abs Мажите Печати Проток на Вода Водопад Битник Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето

DEN 1898.40
Производот е достапен

Достапност

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Сите наши цел ќе биде транспортирана со 24 часа.Материјал : Трајни Тешко КОМПЈУТЕР.kawaii компјутер безжичен глушец ги со Проток на Вода Водопад.од обичните компјутер bluetooth глувчето за Цел под прилагодено дизајн : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Resulet би направиле за вашиот во 12 часот.3. Плаќаат за оваа цел и да добиете на вашите производи.Било каков проблем, ни e-mail.Превозот ќе треба да нема повеќе од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката