• Новак
UKH-432 Пластичен Клип На Вртливата Holster за РСЦ-432, Црна, 10/Случај

UKH-432 Пластичен Клип На Вртливата Holster за РСЦ-432, Црна, 10/Случај

DEN 1475.52
Производот е достапен

Достапност

Пластичен Клип На Вртливата Holster за РСЦ-432 Нож.Форма пополнување безбедност holster.Внатрешни заклучување јазичиња се задржи машина во место.Направени од високо влијание смола, ABS пластика.Нож не се вклучени.UKH-432 Пластичен Клип На Вртливата Holster за РСЦ-432. Пластичен Клип На Вртливата Holster за РСЦ-432 Нож.Форма пополнување безбедност holster.Внатрешни заклучување јазичиња се задржи машина во место.Направени од високо влијание смола, ABS пластика.Нож не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката