• Новак
Мицубиши Материјали DS4MRBD3/4R0.060 Серија DS4MRB Карбид Дијамант Ѕвезда Крајот Мелница, Средни Flute, Радиус Форма, 4 Флејта, 0.7500 Сечење Кол, 0.060 Агол Радиус

Мицубиши Материјали DS4MRBD3/4R0.060 Серија DS4MRB Карбид Дијамант Ѕвезда Крајот Мелница, Средни Flute, Радиус

DEN 7981.68
Производот е достапен

Достапност

4 flute радиус крајот мелница.Општа намена. 0.7500" сечење дијаметар.Земја на потекло : сад.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката