• Новак
Tripp Лајт 24-Порта Cat6a Заштитените Patch Panel, RJ45, 10 Gbps, STP, 110 Удар Надолу, 1U Rackmount Стандард 19-инчни, TAA Согласност, (N252-024-6A-SH)

Tripp Лајт 24-Порта Cat6a Заштитените Patch Panel, RJ45, 10 Gbps, STP, 110 Удар Надолу, 1U Rackmount Стандард 19-инчни,

DEN 5276.16
Производот е достапен

Достапност

TAA-СОГЛАСНОСТ ЗА GSA РАСПОРЕД на НАБАВКИТЕ : На N252-024-6 A-SH е во согласност со Сојузниот Трговски Договори за Дело (TAA), што го прави подобен за GSA (Генерал Услуги Администрација) Распоред и други федерални договори за набавки.Моќ извира покриени од еден ден.Месеци лесно во 1 U на простор во вашиот 19 во.решетката за непосредна употреба.ЗАШТИТЕНИТЕ 24-ПОРТА PATCH PANEL ЗА ВИСОКА БРЗИНА CAT6 A КАБЕЛСКА МРЕЖА : Организираат и управуваат со вашиот висока густина Cat6a апликација без преземањето премногу вредни рек простор.Вклучени кабел врски и заземјување жица помогне да ги организирате вашите конекции, се намали на кабел средена, да ги преземе стрес исклучите конектори и одржување на стабилни перформанси.КОМПЛЕТ ИЛИ ОТВОРЕТЕ РАМКА на РЕШЕТКАТА : На УЛ-уверение patch panel поддржува монтирање во 1 U на ОВЖС-стандард 19-инчен полици користење вклучени хардвер, ослободувањето до вредни рек простор за друга опрема.Номинална за 10 Gbps брзини за управување со конекции во Ethernet applications.Поддржува ОВЖС/минлив исхемичен напад T568 A/Б инсталации стандарди за 110 удар-долу сите отпуштања.На patch panel поддржува T568 A и T568 B жици стандарди.КОНДЕНЗИРА 24 ПРИСТАНИШТА ВО САМО 1 U НА ПРОСТОР ВО ВАШИОТ 19 ВО.Тоа е целосно оценет за 10 Gbps пренос на брзините во вашиот мрежен апликација.Овој производ е покриен со текот на животот се ограничени производителот.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Заштитените patch panel раководи и ја организира Cat6a влез/излез на кабел конекциите во Gigabit Ethernet мрежа.И на предната и задната конектори јасно се нумерирани и етикетирани (за сопствени именување) за да ви помогне да се идентификуваат индивидуалните кабел работи.Во согласност со Федералните Трговски Договори за Дело (TAA) за GSA Распоред на набавките. 24 RJ45 пристаништа нумерирани, означени како и колор-кодирани за удобен жици и ID.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката