• Новак
Жирафа Дома Luxe Кадифен Faux Крзно Фрлиле Ќебе, Мока, 45 x 59

Жирафа Дома Luxe Кадифен Faux Крзно Фрлиле Ќебе, Мока, 45 x 59

DEN 4776.00
Производот е достапен

Достапност

Luxe : 100% Полиестер/ Сатен : 43% Ацетат 57% Rayon.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ - Луксузно елегантни сатен рабови се спречи протриване додека обезбедување на домот на допир.Нашите високо-квалитетни материјали се прецизно направена за да се осигура вашата 45" од 59" фрли нема да ја изгуби својата мекост со текот на времето.УДОБНО МЕКА - 100% polymicrofiber кадифен faux крзно ткаенина ви држи пријатна и удобна целата година.Навивам со добра книга, или едноставно уживајте во вкупен релаксација.Произведено во САД.СТИЛСКИ - Искуство оптимална удобност без жртвување на стил или протокот на вашиот дом.На Luxe Фрли има класичен уште модерен дизајн, што го прави еден напор шик прилог на било естетски.ИЗДРЖЛИВИ - Ние го разбираме значењето на квалитет над квантитет.На Luxe Фрли е внимателно и уметнички направија и минатата, така можете да добиете најмногу од вашиот инвестиции, додека се одмара во удобноста.ЛЕСНО ГРИЖА На Luxe Фрли се вклопува беспрекорно во вашиот тековната чистење рутина.Машина за миење посебно ладно, нежни циклус, и нека се исуши.Машина за миење одделно.Ладно, нежни циклус, хлор.Висат на сува станот.Супер шик и атмосфера, нашите Luxe Фрли е луксузен мора да се има.Направени со нашите потпис faux крзно на двете страни, и врамени во сатен, овие сонувачи фрла додадете софистицираност и елеганција на секоја соба.Изберете од широк спектар на бои најдобро да се подобрат вашите домови стил.Достапен во 2 големини : 45" x 59" и 59" x 88".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката