• Новак
Pin Удар во Собата, 8 во Должина, Месинг, 4PC

Pin Удар во Собата, 8 во Должина, Месинг, 4PC

DEN 2541.12
Производот е достапен

Достапност

Цена За : Секоја Tether Способни : Стандардна Алатка (Додаток кој се Потребни за Врзување) Точка : Pin Удар Поставите Должината (Во.) : 8 Изградба : Месинг Карактеристики : Сет Вклучува 4 Pin Големини : 1-3/8, 1-1/2, 1-5/8, и 1-3/4 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Pin Удар во Собата, Сет Вклучува 4 Pin Големини : 1-3/8, 1-1/2, 1-5/8, и 1-3/4, Месинг Изградбата '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката