• Новак
Покријте ја Сива боја за Мажите Водоотпорен Четка Во Боја на Косата Touchup за Мажи - Медиум Браун (4-Pack)

Покријте ја Сива боја за Мажите Водоотпорен Четка Во Боја на Косата Touchup за Мажи - Медиум Браун (4-Pack)

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Дизајнирани специјално за мажи доживува еден-оф grays, се Покријат Сива воведува Мажите Четка-Во.Оригиналниот и најдобро продаваниот Четка-Во, ви помага лесно да се целна специфични области во вашата коса.Достапен во 4 боја нијанси, оваа Четка-Стапче апликатори е одличен за патување.Тоа совршено се вклопува во џебови и suitcases.Како да го Користите : Кратка Коса : Dab за користење на кратки потези.Долга Коса : Држете го делот од косата и се применуваат од коренот до крај.По примена на боја, четка преку дури и надвор заврши.Привремена боја на косата.Шампон нормално да се мијат надвор.Стапче тип апликатори.Совршен прикривање решение за sideburns и расфрлани сива боја косата во текот на вашата коса.Компатибилен со сите боја на косата.Без вода е потребно, само ја отвори апликатори и се применува.Ќе не мат или грутката.Трае во текот на целиот ден.Лесно се мие со шампон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката