• Новак
LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит Натопена Злато Природни Патка Пердув 20pcs10-15CM DIY Пердуви за Занает DIY Jewelrys Оркестарот Пердуви за Накит Одлуки Plumas

LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит Натопена Злато Природни Патка Пердув 20pcs10-15CM DIY Пердуви за Занает DIY Jewelrys

DEN 2191.20
Производот е достапен

Достапност

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Одлично за коса клип, коктел шапка, сон catcher и било пердув DIY централен. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Овие пердуви може да се користи како дома и во автомобил декорација за декорација на вашиот живот. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму. 【НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА】 : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите пердув за оркестарот, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.Натопи Злато Природни Патка Пердув 20pcs10-15 CM DIY пердуви за занаети оркестарот пердуви за накит одлуки plumas Size : 10-15 CM 4-6inch Количина : 20pcs/многу Боја : Црвена/Виолетова/Портокал/Црна/Бела/Жолта/Rose Red/итн.Употреба : DIY Свадба декорација додатоци plumas Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката