• Новак
Metabo 627448000 Метал малку Вежба 6,0x93, Зелена

Metabo 627448000 Метал малку Вежба 6,0x93, Зелена

DEN 341.04
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Прецизност спирала вежба малку направени од кобалт-легирани високо-одделение високо-брзински челик согласност.Бронза површината.За исклучителни барања и прецизност работа во занаетчиски и индустрија.Прецизност спирала вежба малку направени од кобалт-легирани високо-одделение високо-брзински челик според DIN 338, прецизност-земјата, цилиндрични, тип N, засилен core дебелина, со crosswise мелење 135 според DIN 1412 C (f rom 2 mm), со дијаметар толеранција h8 Бронза површината За исклучителни барања и прецизност работа во занаетчиски и индустрија За дупчење во челик, VA-челик, фрлија челик, обоени метали, пластика, специјални легури, хром vanadium челик до 1100 N/mm затегнувачка цврстина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката