• Новак
Осум (8) MR115-2RS 5x11x4mm Прецизност Топката Лежишта

Осум (8) MR115-2RS 5x11x4mm Прецизност Топката Лежишта

DEN 204.00
Производот е достапен

Достапност

Хром Челик 52100 (GCr15) Прецизност Трки.Хром Челични Топки.Го Заменува : Traxxas : 4611, 5116, Tamiya : 58041, 58354, 58056, Тим Поврзани : 25239, 25618. Го заменува : Axial : AXA1221, Arrma : AR610019, Losi : LOSA6947, HPI : B022, Traxxas : 4611, 5116. Премиум Квалитет Топката Лежишта Од П.Н.Е. Прецизност Секогаш Доаѓаат Со 100% Фабрика Гаранција.ЗК Прецизност пред-подмачкано РК 5x11x4mm не-flanged стандард на прецизност висока брзина на топката лежишта.Хром Челик 52100 (GCr15) ABEC 3 со две гумени печати.Дел SKU# MR115-2 RS.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката