• Новак
BSN Медицински/Jobst 5904 Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd. Должина, Светло Сина (Пакување од 10)

BSN Медицински/Jobst 5904 Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd. Должина, Светло Сина

DEN 5631.84
Производот е достапен

Достапност

4 метри должина.Светло сина. 10 тркалаат по случај.Земја на потекло : Мексико.BSN Медицински/Jobst H20402 Activa Чиста Терапија Порибување, Коленото Висока, Отворете Пети, 15-20 mm HG, Голи, Големина Б, Пар Висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката