• Новак
SOMADA 5/8 Инчи x 12-Инчен дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Дрво, Хексадецимален месо тело 3/8 Инчи, Брод дупчалка со спирална бургија Долго Вежба Малку за Меки и

SOMADA 5/8 Инчи x 12-Инчен дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Дрво, Хексадецимален месо тело 3/8 Инчи,

DEN 323.76
Производот е достапен

Достапност

5/8" Дијаметар x 12" Долго дупчалка со спирална бургија Вежба Малку со 3/8" Хексадецимален месо тело.Изработена од Јаглероден Челик.Солидна Центар Дизајн за дополнителни ригидност додека досадно.Совршен за дупчење во мек и дрвени предмети, МЕДИЈАПАН, Иверица, Граѓа, Железничката Врски, Пејзаж Дрва, Невидливи Лебди Полица Заградата Инсталација, дрво трупецот досадно, до 10" длабока дупка.Лесно да се понесе во дрво трупецот, граѓа, пејзаж дрва и железничката врски.Само Хранење Груб навој точка desgined за побрзо дупчење.Еден поттикне сечење на работ книжниците на обемот на дупка за неспокојот заврши.Совршен 12 инчен вежба малку за толку многу DIY проекти.Сечење на flute е бланширан со шупливи центри за побрзо чип царинење.Изработена од јаглероден челик.Солидна Центар Дизајн за дополнителни ригидност додека досадно.Само Хранење Крупни Ударна точка наменета за побрзо дупчење.Еден поттикне сечење на работ книжниците на обемот на дупка за неспокојот заврши.Сечење на flute е бланширан со шупливи центри за побрзо чип царинење. 3/8" Хексадецимален месо тело работи со 3/8" вежба чак како и 1/2" чак.Дупчење во мек и дрвени предмети, МЕДИЈАПАН, Иверица, Граѓа, Железничката Врски.Инсталирање на невидливи лебди полица загради.Здодевни дрво трупецот, Дупчење vigas.Дупчење пејзаж дрва за домашна градина.Работи кабел и жици преку ѕидот, Градење на пергола, палуба.Ова е совршен 12 инчен дрво вежба малку за толку многу DIY проекти.На вежба малку доаѓа во обновливи ПВЦ цевка дизајниран за чување тоа сигурно и безбедно за издржливост.Тоа може да бидат обесени на pegboard.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката