• Новак
Момче Печати на Ацтеките Shockproof Компатибилен за Компјутер Bluetooth Глувчето Abs

Момче Печати на Ацтеките Shockproof Компатибилен за Компјутер Bluetooth Глувчето Abs

DEN 1836.00
Производот е достапен

Достапност

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Обично било цел промена треба да биде предупредување до нас, во рок од 24 часа, доколку е потребно.Тоа е тешко pc случај.издржливи usb безжичен глушец печатење со ацтеките.квалитет на компјутер bluetooth глувчето Да се направи производи како што треба : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Место нарачка и испорака arragned.Контактирајте со нас за да добиете помош.Цел биде предаден во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката