• Новак
ГЕМ-Внатре Природни 27mm Сини Срцето Форма Лава Камен скапоцен камен Лабава Монистра рачно изработени Монистра за Накит Изработка на Накит Beading Материјали за Жени

ГЕМ-Внатре Природни 27mm Сини Срцето Форма Лава Камен скапоцен камен Лабава Монистра рачно изработени Монистра

DEN 123.36
Производот е достапен

Достапност

Опис : 27mm Срцето Лава Камен/подарок за жените;Дупка големина 1.0 mm.Answer : ___________________________ Note : Сите камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.Оваа ASIN се Создаде од Страна на ГЕМ-внатре,Кликнете продаваат од страна на"ДИЈАМАНТ-внатре", Најдете Повеќе ПРИРОДЕН Камен.Превозот Услуга од Страна на ГЕМ-внатре : Обично пакет треба 10-15 работни дена за НАС.Политика на враќање : ГЕМ-внатре зема гордост во правење на производи вршење на нашиот бренд.Овие пакети од монистра носат 60-дневниот гаранција за квалитет.Без прашања ќе бидете прашани ако не сте целосно задоволни со производот и сакате да го вратите.Ние само се обезбеди на нашите 60-дневниот гаранција за квалитет на производот брендирани ГЕМ-внатре и се продаваат од страна на продавачот ГЕМ-внатре.ГЕМ-ВНАТРЕ се СОЗДАДЕ СВОЈ FASHIONWe се специјализирани во сите видови на природни монистра и скапоцен камен накит.Нашата цел е да ги направиме нашите клиенти задоволни.Ние сме среќни само кога вие сте среќни.Ние секогаш ќе бидат таму за вас.Најдете специјален подарок за некој близок или убава фигура која ја надополнува онаа на вашите лични стил со накит од "ГЕМ-внатре" Продавница.Природни камења може да се користи за накит дизајн, ние имаме различни форми и бои на камења за рачно изработени љубовници да дизајн свој уникатен накит, добар подарок за родители, љубители, пријатели на Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Таткото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката