• Новак
Едноставен одговор крштевка со Вез, Персонализирана Крштевка Ќебе (Индивидуални)

Едноставен одговор крштевка со Вез, Персонализирана Крштевка Ќебе (Индивидуални)

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

Лен Крштевањето ќебе, 100% лен.Персоналните везови.Висок-квалитет, висока-бод професионални везови.Лен Крштевањето ќебе големина 75см*100cm.Домот Лен Крштевањето ќебе за крштевање.Бела Маскирани лен крштевка ќебе со сребрен вез.На лен едноставен одговор крштевка е украсен со памук, чипка.Меки и едноставни бебе едноставен одговор крштевка е направен од softest лен ткаенини што го прави совршен и pleaser за тело.Во еден агол на крштевка ќебе има мал везени худ.Направи бебе едноставен одговор крштевка дури и повеќе специјални со додавање на сопствени вез со името, крштевки датум или иницијали.Јас ќе embroider точно да ги спецификација - името или иницијали и крштевки датум на кој вие би сакале извезена.Едноставен одговор крштевка - прекрасна идеја, ако сте во потрага за посебен Крштевка или Верска Подарок за вашето бебе девојка или бебе момче.Персоналните, преданија подарок дека бебето и родителите ќе уживате денес и богатство во годините што доаѓаат.Оваа персоналните крштевањето ќебе е извезена само за бебето.Супер меки ќебе дава чувство на топлина и удобност за годините што доаѓаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката