• Новак
5PCS/Set Диск Кочница Клипот Caliper Алатка,MoreChioce Кочница Caliper Клипот Назад Алатка Автомобил Поправка Кочница Подлога Замена Алатка за Повеќето Возила

5PCS/Set Диск Кочница Клипот Caliper Алатка,MoreChioce Кочница Caliper Клипот Назад Алатка Автомобил Поправка Кочница

DEN 926.16
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Направен од висок квалитет на хром vanadium челик материјал, закорави, поголема цврстина, не е лесно да се деформира.Лесно да се носат : сопирачки цилиндар е многу мал и лесен, лесно да се носат и продавница.Соодветни модели : Одговара за Citroen Volkswagen Audi Elantra Excelle RENAULT и други модели.Парична казна изработка : Прецизност обработка, мазна конец, двострано 4-заб чак, погоден за поширок опсег на модели и подобар квалитет.Customer Service : Ако не сте сигурни за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку купувачот информации.Ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа.Диск Кочница Подесување Алатка Прилагодувач Група накладките за Дома Автомобил Поправка Функционалност : Материјал : Направен од висок квалитет на хром vanadium челик материјал, закорави, поголема цврстина, не е лесно да се деформира.Парична казна изработка : прецизност обработка, мазна конец, двострано 4-заб чак, погоден за поширок опсег на модели и подобар квалитет.Лесен за користење : лесен за употреба, едноставен и лесно да се разбере.Лесен за транспорт : сопирачки цилиндар е многу мал и лесен, лесен за транспорт и чување.Соодветни модели : Одговара за Citroen Volkswagen Audi Elantra Excelle RENAULT и други модели.Опис : Материјал : CR-V vanadium челик Големина : 13cmx4.5cmx9.2cmx2.2cm Боја : црна Стил : 5 парчиња / set Тежина : 680g Customer Service : Ако не сте сигурни за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку купувачот информации.Ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа!Пакетот вклучува : 1x кочница цилиндар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката