• Новак
AquaIllumination Премиер 16 Слатководни LED Бели Тела

AquaIllumination Премиер 16 Слатководни LED Бели Тела

DEN 947.76
Производот е достапен

Достапност

Слатководни Спектар На Премиерот Слатководни е способен за производство на неограничен број на спектрални комбинации за да се вклопи во вашиот резервоарот е строго потреби.Посветен на Месечината посветена На месечината канал симулира природен месечината боја и интензитет.Оптика На ПИ Премиер Слатководни станува стандард кај 80 степен леќи кои ви даваат најдобри рамнотежа на моќ и да се шири.Нашиот објектив оптика се прилагодено со цел, фали поголема од 90% оптички ефикасност и вклучување дифузна излез површината за да се обезбеди подобрување на боја мешање.Led диодите На ПИ Премиер Слатководни користи најновата LED технологија од водечките производители, организира за да се обезбеди најдобри перформанси. 6 – Кул Бело 4 – Топло Бела 2 – Сина 1 – Фото Црвено 1 – Зелена 1 – Месечината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката