• Новак
ZCxiyu Биро Складирање Датотека, Кабинети A4 Датотеки Рек Биро Козметика Организатор Desktop File Кабинет Стп Кожа Документи Складирање Кутија за Домашна Канцеларија Силен

ZCxiyu Биро Складирање Датотека, Кабинети A4 Датотеки Рек Биро Козметика Организатор Desktop File Кабинет Стп Кожа

DEN 214.80
Производот е достапен

Достапност

Големина : 335 X255 X245 Mm, Тоа Ви Помага да се Избегне Нередот и Задржи и Организирани, Одличен Избор за Нашите Секојдневни Животи.Се обрне внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Погоден за Чување на Документи, Брошури и витрини, Чанти.Ве молиме да го Спречи Тоа од Намалувањето Насилно или Седат на Тоа Насилно.Производ Specification Material : Leather Size : 335 X255 X245 Mm Color : Coffe Package Вклучувајќи : 1 X Биро Organiser Note : ве Молиме Овозможи 1-5 Mm Грешки Поради Прирачник за Мерење и Овозможи Мало Боја Разлика Поради Различни Компјутерски Монитор.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.Бидете Сигурни дека Не Предвид Пред да Конкурираат.2-Нивоа Складирање Кутија Го Прави Возможно да се Класифицираат на Различни Работи и ги Собереш Предмети Брзо, и Не Треба да се Грижите За Месинг за Нив.Модерниот Канцеларија Одделение Кабинет со 2 Фиоки за Складирање : 2 Фиоки Кабинет се Обезбеди со Голем Простор за Складирање за да ги Зачувувате и Организирате Вашите Приватни Единица, Поднесување, Документ, Совршен за Складирање Niture за Статистика и за Домашна Употреба.Служба : Ние Сме Посветени да им Даде на Нашите Клиенти Одлична Шопинг Искуство, Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашите Производи или Услуги, Само Контактирајте со Нас,Ние Ќе Бидеме Секогаш Тука за Вас.Ве Молиме Да Се Разбере.Применливи Места : Дневна Соба, Спална Соба, Семејство, Училиште, Канцеларија, Корпорации, Итн.Она што е поважно, Таа Заштедува Место и Добива Ослободите од Нередот.Материјал : Користење на Висок Квалитет на Еколошки-Пријателски Материјал, Занаети Се Рачно Изработени, парична Казна Изработка и Стилски Изглед.Поради Светлината и на Екранот Разлика,Објектот е Боја Може да Биде Малку Поинаков од Слики.Цврсти и Трајни Изградба е Тешка и Сигурен за Секојдневна Употреба.Измијте го и Избришете ја Чисто е во Ред.Производ Description Made на Пластика, Влага-Доказ, Прашина-Доказ и Издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката